Zgrzewanie tworzyw sztucznych

Jeżeli chodzi o zgrzewanie tworzyw sztucznych, dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych jesteśmy w stanie sprostać każdemu nawet najbardziej wymagającemu zadaniu, jakie stawiają przed nami nasi klienci. Większość oferowanych przez nas maszyn posiadamy na stałe w naszej siedzibie dzięki czemu skracamy czas jaki będą państwo musieli oczekiwać na realizację zamówienia. Przed podjęciem decyzji o zakupie nasz klient może zapoznać się z maszyną w naszej firmie.

Nasza firma zajmuje się również konstruowaniem i wykonywaniem urządzeń ultradźwiękowych do posiadanych już przez państwa zgrzewarek lub linii produkcyjnych. Proponujemy także modernizację starszych typów zgrzewarek, które zostały zakupione wcześniej, modernizacji tych dokonujemy z użyciem dostępnych u nas podzespołów ultradźwiękowych. Jesteśmy firmą zajmującą się klientem kompleksowo. Jedną z naszych usług jest pomoc w dobraniu odpowiednich maszyn zgrzewających do materiałów dostarczonych przez klienta, wykonania prób zgrzewania, dostawie całych maszyn lub podzespołów do zgrzewania tworzyw sztucznych, pomoc przy wdrażaniu urządzeń i maszyn do produkcji, szkolenie pracowników pracujących na danych maszynach zgrzewających, opieka oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na wszelkie maszyny zakupione u nas, modernizację wszelkich typu urządzeń zgrzewających, w których chcą Państwo zastosować nasze technologie, oraz adaptację urządzeń do nowych typów materiałów lub profili produkcyjnych.

NASZA OFERTA

Wykonujemy również usługi zgrzewania tworzyw sztucznych:

Zgrzewania usługowego dokonujemy w trzech różnych wariantach, są nimi: zgrzewanie ultradźwiękowe, gorącą płytą oraz obrotowo tarciowe. Oferujemy usługi zgrzewania zarówno produkcji wielkoseryjnych, jak również mniejszych produkcji.

Przy pomocy naszych technologii możliwe jest uzyskanie szczelnych i trwałych połączeń.

W przypadku wyrażenia przez Państwo chęci współpracy, dobór odpowiednich parametrów pracy maszyn oraz wstępne próby zgrzewania wliczone są w cenę usługi.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta i jego wyrobów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Zgrzewanie tworzyw sztucznych

Napisz do nas

Masz nietypowe pytanie? Chciałbyś złożyć nietypowe zamówienie? A może rozpocząć współpracę? Wypełnij poniższy formularz, a odpowiemy w ciągu 24h roboczych.

*pola wymagane