O nas

Firma TomSonic oferuje technologie łączenia (zgrzewania) tworzyw sztucznych. W swoich działaniach skupiamy się na czterech technologiach: zgrzewaniu ultradźwiękowym (ultrasonic welding), zgrzewaniu gorącą płytą (hot plate welding), zgrzewaniu obrotowo-tarciowym (spin welding) oraz zgrzewaniu wibracyjnym (vibration welding). Za pomocą tych technologii jesteśmy w stanie rozwiązać większość problemów związanych ze zgrzewaniem tworzyw sztucznych.

Szczegółowe informacje dotyczące konkretnych modeli maszyn znajdują się w zakładce "Oferta".

Firma TomSonic jest oficjalnym przedstawicielem włoskiej firmy Sirius Electric na rynku polskim i części rynku europejskiego.

Siedziba firmy Sirius Electric znajduje się w mieście Vigevano (60 km od Mediolanu) gdzie w całości odbywa się produkcja oraz montaż maszyn, więc jesteśmy w stanie zaoferować Państwu maszyny europejskiej produkcji i jakości w korzystnej cenie. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają aktualne certyfikaty CE, które dopuszczają je do bezproblemowego użytku na terenie Unii Europejskiej.

Na rynku polskim technicznego wsparcia udziela nam partnerska firma SonicArts, która przez wiele lat obecności na rynku zdążyła już wyrobić sobie zaufanie w szerokim gronie odbiorców i posiada ugruntowaną pozycję na rynku zgrzewania tworzyw sztucznych.

Oprócz standardowych zgrzewarek jesteśmy w stanie zaoferować konstrukcje na indywidualne zamówienia dopasowane do potrzeb zamawiającego. Przykłady niektórych tego typu konstrukcji znajdują się w zakładce „Maszyny specjalne” w dziale „Oferta”,

Najbardziej popularne urządzenia z naszej oferty posiadamy na wyposażeniu firmy, dzięki czemu jesteśmy w stanie maksymalnie skrócić czas dostawy. Pozwala to też na zapoznanie się z urządzeniami przed podjęciem decyzji o ich zakupie oraz na przeprowadzenie wstępnych prób zgrzewania na docelowym urządzeniu.

Konstruujemy i wykonujemy oprzyrządowanie ultradźwiękowe (sonotrody) do posiadanych przez Państwa zgrzewarek oraz oferujemy modernizację istniejących urządzeń w oparciu o dostępne nam podzespoły ultradźwiękowe.

Główne obszary działalności firmy TomSonic to:

  • dobór odpowiedniej technologii łączenia detali
  • dostawa urządzeń
  • dostawa podzespołów ultradźwiękowych
  • pomoc we wdrażaniu urządzeń do produkcji
  • szkolenie operatorów zgrzewarek
  • opieka gwarancyjna i pogwarancyjna
  • modernizacja już istniejących maszyn w oparciu o podzespoły firmy Sirius Electric
  • adaptacja urządzeń do nowych wyrobów (operacji technologicznych)
  • próby zgrzewania

Oferujemy usługi zgrzewania ultradźwiękowego i obrotowo tarciowego a także szereg innych usług, na temat których więcej informacji znajdą Państwo w zakładce:

USŁUGI

Napisz do nas

Masz nietypowe pytanie? Chciałbyś złożyć nietypowe zamówienie? A może rozpocząć współpracę? Wypełnij poniższy formularz, a odpowiemy w ciągu 24h roboczych.

*pola wymagane